Продавець РолоСтиль розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1345 відгуків
promo_banner
+380 (67) 476-18-60
+380 (66) 251-85-71
+380 (98) 808-56-79
Львівська обл. вул.Успенська 48а, індекс 82400, Стрий, Україна
Виробник сонцезахисних систем "РолоСтиль"
Залишити відгук

Тканинні ролети та жалюзі: вибираємо рішення для панорамних вікон

Тканинні ролети та жалюзі: вибираємо рішення для панорамних вікон

Панорамні вікна в оселі – справжнє втілення розкоші та розмаху і мрія багатьох людей. Це справжнісінький маст-хев для заміського будинку, котеджу за умови, що у вас є гарний сад, упорядкований задній двір, тераса, вихід до лісу чи моря. Панорамні вікна часто можна зустріти не лише у житлових будинках, але й у торгових та офісних центрах.

Втім правильно оформити їх буває дуже й дуже непросто. Наприклад, віконний декор буде просто зайвим, коли за вікном приголомшливий вигляд, а сонце – рідкісний гість у кімнаті: приховувати всю красу і розмах немає резону. Але, на жаль, не завжди умови ідеальні – пряме сонячне світло банально сліпить очі, часто заважає роботі або дозвіллю й навіть може негативно впливати на стан меблів. Як же підкреслити красу і масштабність панорамних вікон і водночас захиститися від сонця? Ця стаття буде присвячена саме цьому питанню.

Панорамні вікна: жалюзі чи рулонні штори?

Як ви вже, напевно, здогадалися, кожна сонцезахисна система має свої особливості та переваги в кожному конкретному сценарії використання. Отже, трохи корисної інформації:

  1. Рулонні штори на панорамні вікна. Це, мабуть, вибір № 1 в ролі декору для таких вікон, передусім – через габаритні можливості: під розміри просторого вікна найлегше підібрати саме рольштори. Вони бувають двох видів – відкриті та з коробом; можуть монтуватися на раму, у віконний отвір та на отвір. З точки зору щільності матеріалів тканинні ролети можуть бути звичайними, блекаут (забезпечують повне затемнення приміщення) та screen (ви добре бачите те, що зовні, але при погляді з вулиці інтер'єр не проглядається).
  2. Жалюзі на панорамні вікна вертикального типу. Жалюзі з вертикальними ламелями заввишки до 4 м та завширшки до 6 м – теж відмінне рішення для просторих вікон. Зазвичай вони виготовлені з поліестеру – легкого та надійного матеріалу, здатного без проблем закрити великі площі. Це дуже практичний варіант: на користь вертикальних жалюзі говорять зручність управління (механічного або автоматичного) конструкцією, можливість повороту ламелей на 180°, відсутність проблем з пилом.
  3. Мотузкові жалюзі для панорамних вікон. Ці вироби складаються з виготовлених із поліестеру мотузкових ламелей. Вони дуже легкі на вигляд, пропускають достатньо сонячних променів і водночас добре захищають від сліпучого сонця, а ще – роблять кімнату ще просторішою.
  4. Жалюзі-плісе заввишки до 4 м – оптимальне рішення для панорамного вікна нестандартних габаритів, наприклад арочних або трапецієподібних. Матеріал таких виробів просочений антистатиком, тому гофроване полотно майже не збирає пил.
  5. Жалюзі на панорамне вікно в рідкісних випадках можуть бути і горизонтальними. Чому настільки рідко? Все просто – через ризик перегину ламелей на широких вікнах та недостатню практичність.

Жалюзі та рулонні штори для панорамних вікон: наостанок

Можливо, після прочитання статті ви вже визначилися зі своїм фаворитом. Втім слід звернути увагу на декілька важливих аспектів. Так, у процесі підбору віконного декору потрібно обов'язково враховувати такі фактори, як власне розміри вікна, призначення приміщення, рівень бажаного затемнення. У голові також варто тримати стиль інтер'єру та вид із вікна.

Бажаємо безпроблемного вибору й лише вдалих покупок!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner